Q-Service

Vstúpili sme do autoservisnej siete Q-Service. Servisná ...

Čítať viac

Letná kontrola

Dajte si u nás skontrolovať auto a užívajte si LETO bez starostí.

Čítať viac

Výmena oleja

U nás vám urobíme štandardnú prehliadku vozidla s výmenou oleja a filtrov.

Čítať viac

Komplexné servisné služby

Vedeli ste, že záručné prehliadky vozidiel nemusia byť v rámci EÚ vykonávané iba v autorizovaných servisoch?

Ponúkame servis všetkých typov a značiek osobných a dodávkových vozidiel, ako napríklad Škoda, Volkswagen, Audi, Seat, Mercedes, BMW, Opel, Renault, Peugeot, Citroen, Fiat, Volvo, Dacia, Alfa Romeo, Chevrolet, Deawoo, Ford, Kia, Hyundai, Toyota, Honda, Mitsubishi, Nissan, Mazda, Suzuki, Smart, Piaggio a iné značky.

Príprava na STK? Žiaden problém!

V plne vybavenej dielni Vám opravíme osobné aj nákladné vozidlo, vrátanie diagnostiky. Realizujeme prípravu vozidiel na STK, na požiadavku prehliadku absolvujeme za Vás. Opravujeme nezávislé kúrenia, plníme klimatizácie a pod.

Príprava na zimnú/letnú sezónu

Automobil je prispôsobený na prevádzku hlavne v lete. Ak sa zmenia razantne klimatické podmienky a ročné obdobia, je nutné ho správne pripraviť. Zimné/letné pneumatiky, chladiaca kvapalina, olej, brzdová kvapalina, zmes do ostrekovačov, akumlátor, alternátor, lak a iné Vám dokážeme skontrolovať a posúdiť.

Vyrazte s autom na dovolenku bez problémov!

Letná sezóna sa blíži a s vybavovaním dovolenky, by ste mali pomaly začať pripravovať aj svoje auto. Nie je totiž nič horšie, ako zistiť poruchu auta v strede cesty na vysnívanú dovolenku. Prípravu auta netreba podceňovať, najmä nie po dlhej zime, kedy bolo vozidlo vyťažené väčšmi ako v iných obdobiach.

Spolupracujeme so silnými partnermi, ktorí sú nám poskytnúť na trhu náhradných dielov veľmi kvalitné produkty a zaujímavé ceny, ktoré vo výsledku prispievajú k spokojnosti našich zákazníkov.